AHMET YÜKSEL’DEN YENİCE İÇ ÇAMAŞIRI ATÖLYESİ AÇIKLAMASI

AHMET YÜKSEL'DEN YENİCE İÇ ÇAMAŞIRI ATÖLYESİ AÇIKLAMASI

31 Mart Yerel Seçimlerinde Demokrat Partiden Meclis Üyesi adayı olan ve Yenice İç Çamaşırı Tesisi ile ismi sıkça anılan Ahmet Yüksel dün gündeme gelen “Yenice Oy Fabrikası İşçileri Mağdur Etti” Haberimizle ilgili gazetemize açıklamada bulundu.

Reklam
20 Nisan 2019 - 09:33

Ahmet Yüksel telefonla arayıp sonrasında yazılı olarak tarafımıza ilettiği açıklamada şu ifadelere verdi;

Bu fabrikanın içinde makina yoktur diyen belediye Başkanı Fahri Şevik’in  açıklaması doğruluk payı olmayan tamamen yanlış bir açıklamadır. Biz belediyenin şirketi BULDAŞ A.Ş. ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde 120 kişi SGK ile 9 ay eğitim programı kapsamında 3 ay maaşları devletten ,9 ay sigortaları devletten karşılanmak kaydı ile bu eğitimin sonunda başarılı olanlara iş garantisi verme sureti ile bu insanları eğitim programına aldık. 
Burada makina yok diyen Fahri Şevik doğrudan uzak bir açıklama yaparak fabrikamızı karalamak ve partizanlık yapma egolarına girmiştir. BULDAŞ A.Ş firmasının bu fabrikanın yapımında delikli bir lira parası yoktur, tüm harcamaları kendi cebimde yapmışım ve BULDAŞ’ı da beni de dolandıran EL BULDAN şirketidir. 60 bin dolar  beni ve 230 bin TL Belediye ve BULDAŞ’ı dolandırmıştır. Fahri Şevik fabrikada makina yoktur diyeceğine bahsi geçen dolandırıcı firma ile uğraşsın. 
Fabrikadaki makinaların resimleri mevcuttur ve her zaman fabrikamızı gelip ziyaret edebilirsiniz. Biz devletimizin üretim projelerini her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz. Belediye başkanımızda yanlış verilmiş bilgi neticesinde bu açıklamayı yapmıştır diye inanıyorum. Fabrikamızda pazartesi günü yapacağımız basın toplantısına herkesi davet ediyorum.

Bu fabrikanın vergi kaydı BULDAŞ A.Ş ile kıra sözleşmesi ve belediyeye işyeri açma ruhsatı için 600 bin lira olan ruhsat harcı yatırılmış. Denizli Büyükşehir belediyesi itfaiye amirliği imzalamış ancak halen Fahri Şevik  bey imzalamamıştır.
Alınan malzemeler tamamı tarafımca alınmıştır, BULDAŞ delikli bir lira tarafıma ödeme yapmamıştır. EL BULDAN diye bir şirkete 232 bin TL ödeme yapmıştır. Bu şirket bizi de 60 bin dolar  dolandırmıştır.Bu fabrikanın vergi kaydı Oğuzhan tekstil özerinedir

 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • MAGDUR BİRİ
  8 ay önce
  BU AHMET YUKSEL DOLANDIRICIDIR.BİDE MECLİS ÜYELİĞİ FALAN BELLİ ORADA ORGANİZE Bİ DURUM SOZKONUSU.AHMET YUKSELİN PARASI YOK ÜSTÜNE BİŞEY ALAMAZ.HERŞEY KARDEŞİNİN ÜSTÜNE.BU ADAM DOLANDIRICIDIR.UMARIM EMNİYET GÜÇLERİ BU TİPLERİ BİR GÜN HAPSE ATAR.
 • Kerim Şevat
  8 ay önce
  Ya bu Ahmet Yüksel tokatçının kralıdır . İşi büyütmüş demek .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GÜNAYDIN:
GÜNAYDIN: "KORUYUCU VE MEDİKAL ÜRÜNLER GİBİ YENİ ALANLARA...