Reklamı Geç
AK PARTİ İYİ PARTİ’NİN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERDİ

AK PARTİ İYİ PARTİ'NİN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERDİ

Ak Parti Buldan İlçe Başkanlığı, İyi Parti Buldan İlçe Başkanlığının Coronavirüs Önlemleri ve Ekonomi Paketiyle İlgili Yaptığı Açıklamalara Cevap Verdi.

Reklam
25 Mart 2020 - 11:25 - Güncelleme: 25 Mart 2020 - 11:36

İyi Parti Buldan kanadından dün yapılan açıklamanın ardından bugün Ak Parti İlçe Başkanlığından yanıt geldi ; 

Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk imzalı yazıda şu ifadelere yer verildi :

Tüm dünyayı etkisine almaya çalışan  bir virüs belasıyla mücadele ettiğimiz bu zor günlerde, “Toplumlar korku ve güvensizliğin arttığı kriz dönemlerde günah keçisi arar” düsturuyla pervasızca harekete geçip binlerce kişinin ölümüne sebep olan bir konu üzerinden  bile oy devşirmeye çalışan siyasi tutumu üzüntüyle  kınıyoruz.
    Virüs salgınının ilk ortaya çıktığı günden itibaren Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde hükümetin ve Sağlık Bakanlığının gerekli tedbirleri ivedilikle alması ve kararlılıkla sürdürmesi tüm dünyanın takdirini toplamıştır. Önlem ve tedbirlerimizle tüm dünyaya örnek olmaktayız. Halkımız bu süreçte ayrılıkçı propagandalar değil krizin çözümüne yönelik gerçekçi adımlar talep ediyor. Güçlü devlete rağbet artıyor. Virüsle mücadeleye hükümetimizden aldığımız güçle ilçe teşkilatımızda ve belediyemizde de var gücümüzle devam etmekteyiz. Zorlu süreçlerde yüce milletimizle  tek vücut olup var gücümüzle çalışmayı kutsal bir görev olarak kabul ediyoruz.
Tüm bu mücadele boyunca canı pahasına hizmet eden tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder. Cenab-ı Rabbimizden bu salgın krizinden ülkemizi ve insanoğlunu bir an önce kurtarmasını niyaz ederiz. Tedbir bizden takdir Allahtan’dır. Evde Kal Buldan! dedi.

İyi Parti Buldan İlçe teşkilatının yaptığı açıklamayı okumak için tıklayınız : http://www.buldandogus.com/iyi-parti-hukumetin-corona-ve-ekonomi-paketini-elestirdi/942/

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet Akif tokuoğlu
    6 ay önce
    Arkadaşlar bu günlerde de didişmek için zaman buluyorsunuz ya aşkolsun demekten başka ne denir. İyi partinin yazısında şu dikkatimi çekti, Avrupa önlem aldı, esnafını korudu anlamında yazı yazmış üst akıl, nedir bunlar aydınlatırsanız memnun olurum, tabiki işin Allaha kalacak başka kime kalacak? İsayamı, musayamı? Elhamdülillah biz Müslümanı, EŞŞEĞİ sağlam kazığa bağlayıp tevekkül Allah diyeceğiz. Sizi bilemeyiz. Bırakın siyaseti, insan olmanın yollarına bakalım, ölümlü dünya kim öle kim kala sağlıcakla kalın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"BULDAN'DA HER EVİN BİR HİKAYESİ VAR"
EMNİYET'TEN İÇKİLİ MEKAN KONTROLÜ
EMNİYET'TEN İÇKİLİ MEKAN KONTROLÜ