BAŞKAN ŞEVİK’TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ŞEVİK'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Reklam
03 Haziran 2019 - 09:43

Mesajında, dayanışma ve hoşgörü ortamıyla bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayrama ulaşmanın sevincini Buldanlılarla birlikte yaşadıklarını vurgulayan Şevik, tüm Buldan halkının Ramazan Bayramını kutladı. 

Belediye Başkanı Mustafa Şevik mesajında  "Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren, dayanışma ve hoşgörü ortamıyla bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.Böyle güzel bir ortamda Ramazan Bayramı'na huzurla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan, değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek, Ramazan Bayramı ruhuna uygun yaşamalıyız" dedi. 

Buldanlılarla birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten Başkan Şevik, Ramazan Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak, tüm Buldanlıların  bayramını kutladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
BULDAN'DA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
BULDAN'DA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI