BAŞKAN YAKIN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN YAKIN GÜVEN TAZELEDİ

Buldan'ı Güzelleştirme ve Turizm Derneği Olağan Kongresinde Mevcut Başkan Eczacı Mehmet Yakın Bir Kez Daha Güven Tazeleyerek Yeniden Başkan Seçildi.

Reklam
26 Haziran 2019 - 21:03

Buldan'ı Güzelleştirme ve Turizm Derneği olağan kongresinde uzun yıllar başkanlık görevini yürüten eczacı Mehmet Yakın üyelerin oylarıyla yeniden başkan seçildi.

Musa Yurdasever, Uğur Bilgi ve Mehmet Sarıoğlu'nun divan kurulunu oluşturduğu güzelleştirme derneğinde gerçekleşen kongrede mecvut başkan Yakın 3 yıllığına yeniden göreve geldi.

Kongre sonrası gazetemize açıklamada bulunan Başkan Yakın ; "gerçekleştirmiş olduğumuz kongremizde bana ve yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarıma güvenerek bizleri bir kez daha onurlandıran ve bu önemli bir o kadar da sorumluluk gerektiren başkanlık görevi için şahsıma gösterdikleri güven sebebiyle tüm üyelerimize teşekkürlerimi sunarım. Buldan'da sadece düğün, toplantı ve benzeri faaliyetlerin yapıldığı yer hizmetinin sağlanmasının yanı sıra çeşitli yardım, hayır ve destek konularının da çözüme ulaştığı derneğimiz her alanda öncü konumuna gelmiştir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Buldan'a ve Buldanlılara hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.

Kongrenin ardından yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu ;

Başkan : Mehmet Yakın

Yönetim Kurulu Üyeleri : Mustafa Mustak, Osman Kayan, Murat Morca, Haluk Çakmacıoğlu

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri : Beraat Emirdağ, Haydar Azgınoğlu, Rıza Akdağ, Arif Tümbay, Ali Demirlioğlu 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fatih Said BAŞOL
    7 ay önce
    Mehmet YAKIN, çok sevdiğimiz bir abimizdir. Kendisini tebrik ediyor, görevinin hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan(cc.) niyaz ederim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN ZOLAN'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ZOLAN'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
İLÇE MÜFTÜSÜ YILDIZ'DAN ÜÇ AYLAR VE KANDİL MESAJI
İLÇE MÜFTÜSÜ YILDIZ'DAN ÜÇ AYLAR VE KANDİL MESAJI