Reklamı Geç
BELEDİYE PERSONELİNE YANGIN EĞİTİMİ VERİLDİ
Reklam

BELEDİYE PERSONELİNE YANGIN EĞİTİMİ VERİLDİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından, Buldan Belediyesi personeline temel yangın eğitimi verildi. Eğitimde yangın başta olmak üzere kurtarma, ilkyardım ve müdahale yöntemleri anlatıldı.

Reklam
25 Şubat 2020 - 11:30 - Güncelleme: 25 Şubat 2020 - 11:34

Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, İş Güvenliği Yasası kapsamında Buldan Belediyesi personeline temel yangın eğitimi verdi. İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim Amiri Harun Bahar ve İtfaiye Eğitim çavuşu Samet Karateke tarafından Buldan Belediyesi Meclis Salonu’nda verilen eğitime çok sayıda belediye personeli katıldı.  Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eğitim Amiri Harun Bahar, İş Güvenliği Yasası gereğince kamu kurumları da dahil özel sektörlerde de iş güvenliği ile ilgili eğitimlerin verildiğini belirtti.   Bahar, acil durum öncesi ve sonrası için hazırlıklı olmak gerektiğini ve Acil Eylem Planı olması gerektiğinin altını çizdi.

Başta yangın olmak üzere, kurtarma, ilk yardım, yönlendirme ve yangın söndürme gibi konularda eğitim alan Buldan Belediyesi personeli, olası bir olumsuzluk halinde olaylara daha kolay müdahale edebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI