BULDAN’DA BP İSTASYONU HİZMETE GİRDİ

BULDAN'DA BP İSTASYONU HİZMETE GİRDİ

Buldan'da Akaryakıt Sektöründe Hizmet Veren Körbeyoğlu Petrol BP Markasıyla Anlaşarak Buldan Garajı İçerisinde Motorin, Benzin ve Otogaz Satışlarına Başladı.

Reklam
03 Aralık 2019 - 20:00 - Güncelleme: 03 Aralık 2019 - 20:20

Buldan'da uzun yıllar Körbeyoğlu Petrol markasıyla akaryakıt sektöründe hizmet veren Sedat ve Mehmet Güngör kardeşler akaryakıt sektörünün tanınmış firmalarından BP'yi Buldan'a kazandırdı.

Oto santral garajı ve Meyele mevkinde olmak üzere iki ayrı akaryakıt istasyonuyla Buldan'da hizmet veren Körbeyoğlu Petrol Türkiye Petrolleri ile anlaşmasının sona ermesinin ardından sektörün tanınmış firmalarından BP ile anlaştı. 

BP gibi öncü bir markayı Buldan'a kazandırmaktan mutluluk duyduklarını belirten Körbeyoğlu Petrol sahipleri Sedat ve Mehmet Güngör kardeşler yaptıkları açıklamada ; 'Türkiye'de marka olmuş BP ile anlaşarak oto santral garajı içerisindeki akaryakıt istasyonumuzda satışlara başladık. Kurşunsuz benzin, Motorin, Otogaz, Madeni Yağ satışlarımızın yanı sıra market, oto yıkama gibi hizmetlerimiz de devam ediyor. Herkesi Körbeyoğlu Petrole, BP'ye davet ediyoruz' dediler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAYLA GÖLÜNDEKİ KAZA KORKUTTU
YAYLA GÖLÜNDEKİ KAZA KORKUTTU
İÇME SUYU SORUNUNA SONDAJLI ÖNLEM
İÇME SUYU SORUNUNA SONDAJLI ÖNLEM