BULDAN’DA EVDEN ÇIKAMAYANLAR İÇİN FARKINDALIK VE EĞLENCE...

BULDAN'DA EVDEN ÇIKAMAYANLAR İÇİN FARKINDALIK VE EĞLENCE PROGRAMI DÜZENLENDİ

Buldan’da bir DJ tarafından “evde kal” projesi kapsamında farkındalık oluşturmak ve evde kalan vatandaşlara moral vermek amacıyla müzik etkinliği düzenlendi.

Reklam
29 Mart 2020 - 20:19 - Güncelleme: 29 Mart 2020 - 21:11

Buldan’da DJ Ahmet Kömürcüoğlu tarafından 252 dairenin bulunduğu İlçenin en kalabalık sitelerinden Belediye toplu konutlarında müzik etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Ahmet Kömürcüoğlu tarafından konutlar bölgesine ses sistemi kurularak hoparlörden hem “evde kal” çağrısı yapıldı hem de balkonlara çıkan konut sakinlerine müzikle eğlenceli vakitler geçirmesi sağlandı.

Program sonrası açıklama yapan DJ Ahmet Kömürcüoğlu gazetemize yaptığı açıklamada “İlçemizde bir farkındalık yaratmak istedim. “evde kal” projesi kapsamında tüm halka küçükte olsa bir tebessüm vermek istedim. Bunun içinde bir proje ürettim. Buldan’ın belli yer ve mahallelerinde vatandaşlara yaklaşık yarım saatlik kısa sürelerde de olsa küçük bir tebessüm, mutluluk, müzik duyurmak evlerimizden çıkamadığımız için böyle bir proje yaptım. İlginizi çekebildiysem ne mutlu. Etkinliklerimiz Buldan’ın farklı noktalarında devam edecek.Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Müzik etkinliğine dışarı çıkmayan konut sakinleri balkonlara çıkarak alkışlarla destek verdi.

Habere Ait Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız : https://www.youtube.com/watch?v=9pu0oDrKEdw

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GÜNAYDIN:
GÜNAYDIN: "KORUYUCU VE MEDİKAL ÜRÜNLER GİBİ YENİ ALANLARA...