BULDAN’DA TOPLU İFTAR GELENEĞİ SÜRÜYOR

BULDAN'DA TOPLU İFTAR GELENEĞİ SÜRÜYOR

Buldan'ı Güzelleştirme ve Turizm Derneği Tarafından Organize Edilen ve Her Gün Bir Hayırseverin Katkılarıyla Gerçekleşen Toplu İftar Geleneği Bu Yıl da Devam Ediyor.

Reklam
07 Mayıs 2019 - 10:28

Ahmet Terzioğlu Güzelleştirme Düğün Salonunda toplu iftar geleneği devam ediyor. Dün akşam iftar saatinde düğün salonunda bir araya gelen çok sayıda vatandaş toplu iftar yaptı.

Her sene Buldan'ı Güzelleştirme ve Turizm Derneği öncülüğünde güzelleştirme düğün salonunda gerçekleşen toplu iftar geleneği bu ramazan ayında da 29 gün boyunca devam edecek. Hergün bir hayırseverin katkısıyla verilen iftar yemeği geleneği ramazan ayının ilk günü itibariyle başladı. Salonda iftar için bir araya gelen vatandaşlara ilk yemeği de dernek Başkanı Mehmet Yakın dağıttı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Buldan'ı Güzelleştirme ve Turizm Derneği Başkanı Mehmet Yakın; "dernek olarak her ramazan olduğu gibi bu sene de salonumuzda toplu iftar geleneğini devam ettiriyoruz. Derneğimiz tarafından organize edilen iftar sofraları her gün bir hayırseverimiz katkılarıyla gerçekleşiyor. Vatandaşlarımız toplu iftar açmanın ve mübarek ramazan ayında hayır yapmanın hazzını yaşıyorlar. Herkesi ramazan ayı boyunca sürecek olan toplu iftarlarımıza dacet ediyorum. İftar veren hayırseverlerimize de teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim"dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HEDEF SIFIR ATIK
HEDEF SIFIR ATIK
İYİ PARTİ'DE YOLDAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İYİ PARTİ'DE YOLDAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI