BULDAN’DA UMRE KAFİLESİ YOLA ÇIKTI

BULDAN'DA UMRE KAFİLESİ YOLA ÇIKTI

Buldan'da umre kafilesi Alanyazı meydanından kutsal topraklara dualarla uğurlandı.

Reklam
07 Şubat 2019 - 00:01

Buldan'da Habertur hac ve umre firması aracılığıyla umre'ye gidecek olan vatandaşlar için Alanyazı meydanında uğurlama töreni gerçekleştirildi. Gece 23'de yola çıkan umre kafilesini uğurlama törenine Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, siyasi partilerin Buldan Belediye Başkan adayları, din görevlileri ve umreye giden vatandaşların yakınlarından oluşan kalabalık bir topluluk katıldı.

Buldan Belediyesi uğurlama törenine gelenlere çay ikramı yaparken umre grubu ve yakınları birbirlerine sarılarak duygusal anlar yaşadılar. 

Uğurlama töreni Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve dualar eşliğinde sona erdi.

Uğurlama töreninde gazetemize açıklamada bulunan Haber Tur Hac Umre kafilesi başkanı emekli din görevlisi Ramazan Dönmez ; "haber tur olarak her sene kampanyalı ve uygun fiyat seçenekleriyle umre yolculuklarımız sürüyor. Bu sene de Allah'ın izniyle 2019 yılının ilk kafilesiyle kutsal topraklara doğru yolculuğumuz başlıyor. Güzel bir uğurlama töreni gerçekleştirdik bizleri yalnız bırakmayan herkesten Allah razı olsun. 15 gün boyunca güzel bir umre ziyareti gerçekleştirip Allah'ın izniyle sağ salim İlçemize geri döneceğiz. Allah şimdiden yapacak olduğumuz ziyaretimizi ve dualarımızı kabul eylesin" dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ'DE BULDANLI 4 İSME ÖNEMLİ GÖREV
İYİ PARTİ'DE BULDANLI 4 İSME ÖNEMLİ GÖREV
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI BİNLERCE BEĞENİ ALDI
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI BİNLERCE BEĞENİ ALDI