BULDAN VAKFI KIZLAR OKUSUN DİYE İSTANBUL MARATONUNA KATILIYOR
Reklam

BULDAN VAKFI KIZLAR OKUSUN DİYE İSTANBUL MARATONUNA KATILIYOR

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı geçen yıllarda olduğu gibi bu sene de 41. si düzenlenecek olan İstanbul maratonuna katılarak öğrencilere burs vermek amacıyla bağış kampanyası düzenliyor.

Reklam
Reklam
02 Kasım 2019 - 11:24

İlçemizde 2015 yılında kurulan Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı, 2019-2020 eğitim öğretim yılında ihtiyaç sahibi 4 yıllık üniversite öğrencilerine yönelik “KIZIMIZ OKUYACAK”   kampanyası için 41. Vodafone İstanbul Maratonunda yaklaşık 250 kişi ile iyilik peşinde koşmaya devam edecek.  Bir öğrencinin aylık burs miktarı 250 TL olmak üzere dokuz ay boyunca toplam 2.250 TL’ dir. Vakfın hedefi 100 öğrencinin 4 yıllık öğrenim süresi için bu burs imkanından yararlanmasını sağlamak. Buldan Vakfı şuan için Türkiye’nin dört bir yanından, bağışçılardan tüm bankaların güvenli bankacılık hizmetleri üzerinden bağış toplama yöntemlerini kullanarak koşucuların açmış olduğu kampanyalar ile öğrencilere burs sağlayabilmek için çalışmakta.

İstanbul maratonu öncesi açıklama yapan Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Başkanı Meryem Eroğlu Salman ; her sene kızlarımız okusun diye iki kıta arasında gerçekleşen tek maraton olan Vodafone İstanbul maratonuna katılarak kampanya düzenleyen koşucularımız ve bağışçılarımız sayesinde ihtiyacı olan Üniversite öğrencilerine burs imkanı sağlıyoruz.Kızlarımız okusun diyen herkesi kampanyalarımıza katılmaya davet ediyoruz.

Bağış yapmak isteyenler https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC48129 veya https://ipk.adimadim.org/project/index?id=79030&page=10&_pjax=%23project-runners linklerinden bağışta bulunabilirler.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVİD-19'UN EKONOMİ ÜZERİNE ETKİSİNİ DEĞERLENDİRDİ
COVİD-19'UN EKONOMİ ÜZERİNE ETKİSİNİ DEĞERLENDİRDİ
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ