Reklamı Geç
BULDAN ZOR DURUMDAKİ BAŞCİVAROĞLU İÇİN SEFERBER OLDU

BULDAN ZOR DURUMDAKİ BAŞCİVAROĞLU İÇİN SEFERBER OLDU

Buldanlılar, Böbrek ve diyabet hastası Sedat Başcivaroğlu için yardım seferberliği başlattı. Kısa sürede harekete geçen Buldan Kaymakamlığı, Belediye, Türk Kızılayı Denizli Şubesi, taraftar grupları, ve çok sayıda yardımsever Buldanlı, aileye yardım eli uzattı ve temel ihtiyaçlarını karşıladı.

Reklam
23 Kasım 2019 - 11:29 - Güncelleme: 23 Kasım 2019 - 11:36

Buldanlılar, daha küçük yaşta yakalandığı diyabet hastalığı nedeniyle zor günler yaşayan 49 yaşındaki Sedat Başcivaroğlu ve ailesi için yardım seferberliği başlattı.  Buldan Belediyesi, diyabet nedeniyle sol bacağını kaybeden ve böbrek rahatsızlığı nedeniyle hareket etmekte zorlanan Sedat Başçivaroğlu’na tekerlekli sandalye ve yakacak yardımında bulunurken, Buldan Kaymakamlığı da aileye yardım eli uzattı. 

Başçivaroğlu ailesi için İlçe içi ve İlçe dışından seferber olan çok sayıda yardımsever Buldanlı, ailenin bir yıllık ev kirasını, bakkal ve eczane borcunu, mutfak ihtiyaçlarını karşıladı,  Buldanlı Doktor Alpaslan Alsoy ise Sedat Başcivaroğlu’nun tedavisini üstlendi. Başcivaroğlu’nun tedavisi  Servergazi hastanesinde devam edecek.

Türk Kızılayı Denizli Şubesi’nin Buldan’a gönderdiği hasta yatağı, battaniyeler  Başcivaroğlu’na  Kızılay Yetkilileri ve  Buldan Belediyesi Meclis üyeleri tarafından teslim edildi.  

Ayrıca Buldan’daki taraftar grupları ve bazı vatandaşlarda yardım kampanyaları düzenleyerek maddi manevi harekete geçti.

Başcivaroğlu yapılan yardımlar ve ziyaretler karşısında duygu dolu anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamayıp herkesten Allah razı olsun dedi. Daha önce Çarşı caminin tuvaletini beklediğini ve hastalığı nedeniyle çaresiz kaldığını ve çalışamadığı söyleyen Başcivaroğlu, uzun zamandan beri ilk kez bu gece rahat bir uyku uyuyabileceğini söyledi. Yardımlar karşısında duygulanan Sedat Başçivaroğlu, idari amirlere, siyasilere, yardım kuruluşlarına, taraftar gruplarına, İlçemizden ve İlçe dışından maddi manevi yardımda bulunan yardımsever Buldanlılara, sesinin duyurulmasına vesile olan basın mensuplarına teşekkür etti. 

Yardımsever Buldanlılar Başcivaroğlu’nun sağlık durumu ve ihtiyaçlarının bundan sonra da takipçisi olacaklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ'DE TEMEL BAŞBUĞ'A ÖNEMLİ GÖREV
İYİ PARTİ'DE TEMEL BAŞBUĞ'A ÖNEMLİ GÖREV
BULDAN YOLUNDA KAZA MEYDANA GELDİ
BULDAN YOLUNDA KAZA MEYDANA GELDİ