Reklamı Geç
BULDANLI HAYIRSEVERLERİN HAYIR YARIŞI DEVAM EDİYOR
Reklam

BULDANLI HAYIRSEVERLERİN HAYIR YARIŞI DEVAM EDİYOR

Buldanlı Hayırseverler Yıllardır Birçok Alanda Yaptıkları Hizmet ve Hayırlarla Adlarından Sıkça Söz Ettirmekte. Bunun Son Örneği İse Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Oldu.

Reklam
12 Şubat 2020 - 21:07

Buldan'da okullardan PTT binasına, kütüphaneden hastanelere hemen hemen her yapıda Buldanlı hayırseverlerin imzası bulunmakta. Buldanlı hayırseverlerin hayır yarışı bugün gerçekleşen mamografi cihazı açılışıyla devam etti. Denizli Valisi Hasan Karahan ve İlçe protokolünün de katıldığı açılış töreninde konuşan Vali Hasan Karahan; “Toplamda 6 ailemiz 1 milyonu geçen bir katkı sağlayarak hastanemizi daha kullanışlı ve faydalı hale getirecek şekilde eksiklerimizi tamamlamışlardır. Diğer eksiklikler de tabi zaman içinde bizim de katkımızla çözülecek. Güzel ve hayırlı bir iş. Allah hayrınızı kabul etsin. Allah sağlıklı bir hayat versin. Neticede hepimiz sağlıklı olmadan hayatın tadı tuzu olmadığını biliyoruz. Emeği geçenlere, katkıda bulunanlara ve öncü olanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine hayırseverlerimiz tarafından toplam 1.022.000 TL. Bağış yapılmış olup, bağışlarla yapılan işler ve alınan cihazların listesi aşağıda sunulmuştur.

· Veli-Eşe Ergin tarafından Polisomniografi cihazı (Uyku testi cihazı)

· Şinasi-Zehra Durusoy ve Ali-Aysel Çallıoğlu aileleri tarafından ortak bağışla Morg, mescit tadilatı ve rampa yapımı

· Perihan Vural tarafından Ameliyathane Tadilatı ve Laporoskopik Set alımı

· Prof. Dr. Zeki Avralıoğlu ve Dr. Ayşin Avralıoğlu tarafından Mamografi Ünitesi

· Raziye-Himmet (Merhum) Küçük tarafından Anestezi Cihazı

· Aynur Tunaboylu-Ahmet Tunaboylu-Ünal Tunaboylu tarafından FAKO cihazı (katarak tedavisinde kullanılan cihaz)

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Halil ozdemir
    1 ay önce
    Güzel buldanimiza bu güne kadar devlet tarafından doğru dürüst yapı*** kalıcı bir şey yok denecek kadar az ama çok değerli Buldanli hayırseverler tarafından yapı*** çok şey ler var onlarda olmasa hiç bir şey yapılamayacak onları varlıkları yetiyor onlara buldanli olarak hepsine teşekkür ede rim onlara saygilarimi kendim ve buldanli olarak sunuyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI