BULDANLILAR DERNEĞİNDE YENİ BAŞKAN TIKIROĞLU OLDU

BULDANLILAR DERNEĞİNDE YENİ BAŞKAN TIKIROĞLU OLDU

2005 yılında kurulan Denizli Buldanlılar Derneği Olağan Kongresi Yapıldı.

Reklam
11 Mayıs 2019 - 09:57

Denizli Buldanlılar Derneği Olağan Kongresinde Yeni Başkan Avukat Akın Tıkıroğlu Oldu. Mevcut Başkan Halil Yüksel'in aday olmadığı kongrede Tıkıroğlu'nun yönetimi ise şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu: Zeliha BAŞKARACAOĞLU, Ayşenur TOKEL, Ali Ayhan KÖKSAL, Musa GÖKÇE, Serkan KIZILÖZ, Yenal ÇAKIN, Mustafa BAŞÜN, Av. Ali YOLDAŞ, Mehmet Ali ORPAK

Denetim Kurulu : Süleyman BUĞDAYOĞLU, Gökçen BALDAK, Ramazan BALCI, Metin DAMGACI, Mustafa YALÇIN, Rasih UZ

Yeni başkan Tıkıroğlu kongre sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ;

Sevgili Hemşehrilerim,
Denizli’de 2005 yılında Buldan’lılar arasında sosyal yardımlaşma, dayanışma ve iş birliği yolu ile ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi ve çevre bilincinin artırılması ile doğaya saygı amacı ile kurulan Buldanlılar Derneğimizin olağan genel kurulunu Denizli’de yaşayan çok sayıda Buldanlı’nın katılımı ile gerçekleştirdik. Hepinize katılımınız ve oluşturduğumuz yönetim ve denetim kuruluna desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. 
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberliğimizin en güzel şekilde devam etmesini sağlamaya ve daha fazla hemşehrimize, buldan sevdalısına ulaşarak derneğimizin amaçlarının gerçekleşmesine hizmet edeceğiz. Sosyal sorumluluğun gereği olarak destek ve yardımlarımızın artması için çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek ve katılımlarınız bizlere güç ve şevk verecektir. Derneğin kuruluşundan bugüne kadar derneğe başkanlık yapmış, güç vermiş, destek vermiş herkese, önceki başkanımız Halil Yüksel ve tüm yönetim, denetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Her türlü istek ve önerileriniz, yapılması gereken faaliyet ve benzeri taleplerinizi çekinmeden bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Hepinizi saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum. 

İyki varsınız.” Denizli Buldanlılar Derneği Başkan: Av. Akın TIKIROĞLU

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HEDEF SIFIR ATIK
HEDEF SIFIR ATIK
İYİ PARTİ'DE YOLDAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İYİ PARTİ'DE YOLDAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI