ÇARESİZLER ÇARŞISI PANKART ASTI ÇÖZÜM BEKLİYOR

ÇARESİZLER ÇARŞISI PANKART ASTI ÇÖZÜM BEKLİYOR

Buldan Çarşı Mahallesi Çarşı Caddesi Esnafları Çaresizler Çarşısı Olarak Adlandırdıkları Caddenin Canlandırılmasını İstiyorlar.

Reklam
28 Haziran 2019 - 22:35 - Güncelleme: 28 Haziran 2019 - 22:59

İlçemiz çarşı mahallesi çarşı caddesi esnafları her festival söz verilmesine rağmen caddenin canlandırılması için herhangi bir çalışma yapılmadığı gerekçesiyle cadde girişine pankart astı. Cadde sakinlerinden bir grup "yine de çaresizler çarşısı kapatıyoruz" yazılı pankart asıp balonlarla süsledikleri çarşı girişinde bir araya gelerek yetkililerden çözüm beklediklerini belirttiler.

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Çarşı caddesi sakinleri, her festival yıllardır bize caddemizde çeşitli etkinlikler yapılacağı, esnaflara buralardan yer verileceği ve stantlar açılacağı yönünde sözler veriliyor. Ama festival günü geldiğinde görüyoruzki caddemize uğrayan yok. İlçe stadyumuna kadar sergiler stantlar açılıyor ama bizim caddemiz bom boş kalıyor. Normal günden farkımız olmuyor. Festivale gelenler caddemize uzaktan bakmakla yetiniyor. Bu sadece bu festival yaşadığımız bir sorun değil bundan önceki festivallerde de biz aynı durumla karşı karşıya bırakıldık. Bizlerde sesimizi duyurmak amacıyla pankart asmak istedik. Kimseye kızgınlığımız yada kırgınlığımız yok tek isteğimiz verilen sözlerin tutulması ve çarşımızın hareketlendirilmesi. Çok değerli yetkililerimizden isteğimiz çaresizler çarşısı adını verdiğimiz caddemize çare bulmalarıdır" dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN AKIŞIK MEMLEKETİNİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN AKIŞIK MEMLEKETİNİ ZİYARET ETTİ
ÇEVRECİLERDEN TEPKİ VAR
ÇEVRECİLERDEN TEPKİ VAR