Reklamı Geç
CHP BULDAN’DA KONGRE SÜRECİ BAŞLADI
Reklam

CHP BULDAN'DA KONGRE SÜRECİ BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buldan İlçe Teşkilatı, Önümüzdeki Aylarda Gerçekleştirilecek Olan İlçe Kongresi Süreci ve İlçe Başkanlığı Seçimleri İçin Delegelerini Seçmeye Başladı.

Reklam
12 Kasım 2019 - 20:32 - Güncelleme: 12 Kasım 2019 - 21:06

CHP genel merkezinin talimatıyla Denizli'de İl ve İlçe kongreleri için start verildi. Denizli genelinde devam eden İlçe delege seçimleri bugün itibariyle Buldan'da da başladı.

Mahallelerde kurulan sandıklarda CHP'ye kayıtlı üyeler mahalle delegelerini seçmeye başladı. Bugün Yeniçam, Hasanbeyler, Gülalan, Dımbazlar, Derbent ve Kadıköy olmak üzere 6 mahallede delege seçimleri için köy kahvelerine kurulan sandıklarda oylar kullanıldı. 24 Kasım tarihine kadar mahalle mahalle devam edecek olan delege seçimlerinin ardından İlçe Başkanını belirleyecek olan 82 delegenin tamamı belirlenmiş olacak. 24 Kasım tarihinde İlçe parti binasında Cumhuriyet, Yeni ve Gölbaşı mahalle delegelerinin belirlenmesiyle birlikte 82 delegenin tamamı netlik kazanacak. 82 delegenin belirlenmesinin ardından ise Aralık/2019-Ocak/2020 tarihleri arasında İlçe kongresi gerçekleşecek. 82 delege İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi için bir kez daha sandık başına gidecek.

CHP Buldan'da şuana kadar mevcut İlçe başkanı Mustafa Akın Başbuğ ve Tahsin Özkaya olmak üzere iki isim İlçe Başkanlığı için çalışmalar yapıyor. CHP'de üçüncü bir adayın çıkıp çıkmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜZELLEŞTİRME VAKFI'NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI
GÜZELLEŞTİRME VAKFI'NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ŞEVİK'TEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ŞEVİK'TEN BERAT KANDİLİ MESAJI