DEV FİRMA ÇALIŞANLARINI 1 HAFTA İZNE AYIRDI

DEV FİRMA ÇALIŞANLARINI 1 HAFTA İZNE AYIRDI

Buldan'da da Çok Sayıda Çalışanı Olan Menderes Tekstil A.Ş. Çalışanlarını Bu Geceden İtibaren 1 Hafta İzne Ayırdığını Duyurdu.

Reklam
22 Mart 2020 - 17:45 - Güncelleme: 22 Mart 2020 - 17:57

Türkiye’de şimdiye kadar 21 can alan korona virüsüne karşı mücadele anlamında gerek devlet gerekse özel sektörde üretime ara verme süreci devam ediyor. Daha önce 700 çalışanı bulunan Gökhan Tekstil’in 10 günlük üretim arasına girdiği Denizli’de, şehrin en büyük tekstil firması olan Menderes Tesktil de üretime ara verme kararı aldı.

Şirketten yapılan açıklamada üretime bu gece saat 00.00 itibariyle ara verildiği öğrenildi. Aralarında çok fazla Buldanlının olduğu yaklaşık 4 bin 200 çalışanı bulunan fabrikada üretimin 1 hafta durduğu açıklandı. Verilen iznin ücretli olduğu belirtildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Melikerdil
    2 hafta önce
    Koruyucu maskeye ihtiyaç var Menderes Tekstil bunu üretebilir şimdi seferberlik zamanı en sahlam organik bezden yapsın saglikcilara askerlerimize polislerimize ücretsiz halkada tanesi 500-1tl yi kecmemek şartıyla eczaneler aracılıyla halka satışını yaptırsın haydi Menderes Tekstil Halkla el ele olmanın şimdi Tam zamanı ❗
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI