Reklamı Geç
DOĞUŞ MÜZİK YAPIMCILIK’TAN 40. ALBÜM
Reklam

DOĞUŞ MÜZİK YAPIMCILIK'TAN 40. ALBÜM

Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş. Bünyesindeki 40. Albüm Olan Genç Ses Yakup Ağırdaş'ın Aşk Uğruna Adlı Albümünün Tanıtımını Gerçekleştirdi.

Reklam
18 Eylül 2018 - 21:28

Doğuş müzik yapımcılık AŞ yönetim kurulu başkanı İskender Doğan,"Albümlerden telif-melif istemiyoruz. Özel radyo ve TV ler özgürce yayınlasın "dedi İskender Doğan "2006 yılında başladığımız yapımcılık hayatımızda Türk müziğine 40 albüm ve genç yetenekler kazandırmanın onurunu yaşadık. Türk pop müziği sanatçısı ,aydınlı sanatçımız ,Yakup Ağırdaş la gençlerimiz coşacak"dedi. DGC de Albüm Tanıtımı Doğuş Müzikten Yeni Bir İsim Daha Doğuş Müzik Yapımcılık, yepyeni bir albüme daha imza attı.Genç sanatçı Yakup Ağırdaş'ın 'Aşk Uğruna' adlı albümünün tanıtımı gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Doğuş Müzik Yapımcılık sahibi İskender Doğan,''Kar amacı gütmeden genç sanatçıları müzik dünyasına kazandırmaya devam ediyoruz. Denizli'de yerel sanatçılara daha fazla önem ve destek verilmeli''dedi. Doğuş Müzik Yapımcılık bugün Denizli Gazeteciler Derneği'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısı ile Aydınlı genç sanatçı Yakup Ağırdaş'ın albümü 'Aşk Uğruna'yı basın mensuplarına tanıttı. Toplantıya Doğuş Müzik Yapımcılık sahibi İskender Doğan, genç sanatçı Yakup Ağırdaş, müzisyen Hurşit Türkay ve basın mensupları katıldı.

'Maliyetine albüm çıkarıyoruz'

Toplantıda konuşan Doğuş Müzik Yapımcılık sahibi İskender Doğan,''Bugün bir albüm yapmak çok masraflı bir şey. Biz bu yüksek piyasada sanatçı arkadaşlarımıza maliyetine albüm hazırlıyoruz. Tüm Ege Bölgesi'nde sanatçılarımıza albüm yapıyoruz. Bizim daha önce çalıştığımız arkadaşlar bugün TRT'de, Flash TV'de yer alıyor. Doğuş Müzik Yapımcılık Denizli'de genç yetenekleri bulma adına büyük şans. Yakında diziler ve film sektöründe de yer alacağız''dedi.

Telif Hakkına tepki gösterdi

İskender Doğan, yaptıkları albümlerin tüm yayıncı kuruluşlar tarafından yayınlanabileceğini belirtti. Doğuş Müzik Yapımcılık olarak telif hakkına karşı olduklarını belirten Doğan,''Sanatçı parasını konserlerden,festivallerden kazanmalı biz telif hakkı peşinde koşulmasını yanlış buluyoruz.''dedi.

Belediye Başkanlarına Seslendi

Denizli'de çok sayıda sanatçı olduğunun altını çizen İskender Doğan,'' Tüm sanatçılarımıza sesleniyorum gelin albümlerinizi çıkaralım. Çünkü albüm sanatçının kimliğidir. Burada belediye başkanlarımıza da çağrıda bulunmak istiyorum. Denizli'de yapılan konserlerde yerel sanatçılarımızı değerlendirelim. İstanbul'dan uçuk kaçık fiyatlara sanatçı getirmeyelim. Arkadaşlarımızın önünü açmak istiyorsak bunu yapmalıyız''dedi. Sanatçı Yakup Ağırdaş toplantıda albümün yapımında, emeği geçen Doğuş Müzik Yapımcılık ve İskender Doğan'a, Genel Yayın Yönetmeni Erol Çitçi, İmaj Maker Pınar Yurtseven, aranjör Onur Tülü'ye teşekkür etti. Ağırdaş'ın albümünde ise 11 şarkı bulunuyor. Bu şarkılar Aşk Uğruna, Çekim Yasası, Hatırla Bir Tebessüm Var, Aşkı Şimdi Yaşa Kalbimde Yaradan Var, Özüne Dön, İnan, Niyet, Gülen Gözleriyle Aşka, Aşkım Özledim Seni Ben, Aşk Var, Uyan. Doğuş Müzik Yapımcılık AŞ. tanıtım toplantısının ardından ,Doğuş müzik yapımcılık AŞ ye katkı koyan,Gazeteci Umut Ayana, Rıfat Güneş,Önder Armutçu,Mesut Güler Abdi Baklan’a plaket verdi.. Doğuş müzik yapımcılık AŞ yönetim kurulu başkanı İskender Doğan Musa Çetler,Ahmet Sulu ve Ayhan Çimendağ’a poşu bağladı.. Daha sonra Enerji bir sen Menderes şube başkanı Musa Çetler,İskender Doğan’a sendikalarına katkı koymasından dolayı plaket verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜZELLEŞTİRME VAKFI'NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI
GÜZELLEŞTİRME VAKFI'NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ŞEVİK'TEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ŞEVİK'TEN BERAT KANDİLİ MESAJI