DOYEG KAPANIŞ TOPLANTISI YAPILDI

DOYEG KAPANIŞ TOPLANTISI YAPILDI

Doku Yerel Eylem Grubu (DOYEG) kapanış toplantısı Buldan Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Reklam
22 Şubat 2019 - 20:08 - Güncelleme: 23 Şubat 2019 - 15:56

Toplantıya Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, Buldan Belediye başkan adayları, İlçe protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda bir süredir değişik yerlerde vatandaşlarla, STK temsilcileriyle yapılan toplantılar sonrası oluşturulan Buldan stratejik eylem planı hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

Toplantı sonrası açıklama yapan İlçe Tarım müdürü ve DOYEG başkanı Serdal Uğur Buldan'ın DOYEG kapanış toplantısında Buldan'da uygulancak stratejik eylem planları hakkında bilgilendirmeler yaptık. İlçe Kaymakamımıza,toplantıya katılanlara, emek verenlere ve toplantı sonrası lokma ikramı yapan Buldan'ı Güzelleştirme derneğine Buldan halkına Doku Yerel Eylem Grubu olarak teşekkür ederiz.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından desteklenen ve bir dizi projenin peş peşe uygulanacağı projeler zinciri ile Buldan'ın 1.yıl 720.000,00 TL, 2., 3. ve 4. yıllar için en az 600.000,00 TL bir bütçe ayrılması söz konusudur" dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ'DE BULDANLI 4 İSME ÖNEMLİ GÖREV
İYİ PARTİ'DE BULDANLI 4 İSME ÖNEMLİ GÖREV
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI BİNLERCE BEĞENİ ALDI
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI BİNLERCE BEĞENİ ALDI