GENÇ İŞLETMECİDEN ANLAMLI DESTEK

GENÇ İŞLETMECİDEN ANLAMLI DESTEK

Buldan'da Fast Food İşletmeciliği Yapan Genç Esnaf Serkan Karatosun, İlçemiz Sağlık Ekipleri ve Güvenlik Güçlerine Destek Amaçlı İkram Olarak Yiyecek Götürdü.

Reklam
03 Nisan 2020 - 21:20 - Güncelleme: 03 Nisan 2020 - 21:41

İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Gönül Caddesi Şok Market Altında çiğ köfte, tost ve çeşitli fast food işletmeciliği yapan Serkan Karatosun içinde bulunduğumuz corona pandemisi sebebiyle yoğun çalışma içerisinde olan sağlık ekipleri ve güvenlik güçlerine ikramlık gıda siparişi götürdü.

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi acil servisi, İlçe emniyet müdürlüğü, İlçe Jandarma Konutanlığında nöbet tutan görevlilere yanlarında olduklarını belirtmek için ikramlarda bulunduklarını belirten acıktım fast food işletmecisi Serkan Karatosun, babam Duran Karatosun ile bizler için yoğun çaba harcayan sağlık ve emniyet personeli için birşeyler yapmak istedik ve aklımıza onlara işletmemizden ikramda bulunmak geldi. Kendilerine yaptıkları hizmetler ve bu zorlu mücadelede yanlarında olduğumuzu hissettirme düşüncesiyle bazı ikramlarda bulunduk. Allah vatanımıza, milletimize zeval vermesin. Allah içinde bulunduğumuz salgından Ülkemizin her noktasını tez zamanda korusun. Bu bağlamda mücadele veren herkese de kolaylıklar versin" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GÜNAYDIN:
GÜNAYDIN: "KORUYUCU VE MEDİKAL ÜRÜNLER GİBİ YENİ ALANLARA...