GÜLBAY’A BİR ŞOK’DA ESKİ YÖNETİMİNDEN

GÜLBAY'A BİR ŞOK'DA ESKİ YÖNETİMİNDEN

Hikmet Şenözen'in CHP Buldan Belediye Başkan Adaylığının Açıklanmasının Ardından "Genel Merkezin Buldan İlçe Yönetimini Yok Saydığı ve Yeni Oluşacak Yönetimin Önünü Açmak Amacıyla İstifa Ediyoruz" Açıklaması Yapan CHP Eski Yönetimi Bir Açıklama Daha Yaparak Şenözen'e Tam Destek Verdi.

Reklam
15 Aralık 2018 - 20:16 - Güncelleme: 16 Aralık 2018 - 12:20

Bilindiği üzere Özkan Beşenk Başkanlığındaki CHP İlçe yönetimi Hikmet Şenözen'in CHP Buldan Belediye Başkan Adayı olduğunu ilk olarak haber sitemizden öğrendiklerini, görüşlerinin Hikmet Şenözen'in aday olması yönünde olduğunu ancak  Buldan İlçe teşkilatının yok sayıldığını ve yeni oluşacak yönetimin önünü açmak için istifa ettiklerini açıklamışlardı. Kısa süre sonrasında CHP İlçe Başkanlığına Mustafa Akın Başbuğ getirilerek yeni yönetim oluşturulmuştu.

Tüm bu gelişmelerin ardından ise yeniden aday gösterilmeyen mevcut Başkan Mustafa Gülbay'ın ne söyleyeceği merak edilmiş Gülbay'da 13 Aralık günü Denizli Gazeteciler Cemiyetinde eski İlçe Başkanı Özkan Beşenk ve Belediye meclis üyesi Hacip Özcan ile birlikte basın toplantısı düzenlemişti. 

Bu basın açıklamasının ardından bir açıklamada istifa eden CHP eski İlçe yönetiminden geldi ; eski İlçe yönetimi Denizli'de  yapılan basın açıklamasından haberleri olmadığını ve eski İlçe Başkanımız Özkan Beşenk'in düşüncelerinin şahsi fikirleri olduğunu, bizleri bağlamadığını ve mevcut aday Hikmet Şenözen'i desteklediklerini belirten bir açıklama yayınladılar. Yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi ;

“Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanımızı Mustafa Gülbay’ın bir basın açıklaması yaptığını ve bu basın açıklamasına eski yönetim kurulu üyemiz Özkan Beşenk’in de katıldığını basından öğrenmiş bulunmaktayız.
Özkan Beşenk’in basın açıklamasına katılması ve oradaki ifadeleri Özkan Beşenk’in bireysel düşünceleridir. Bizler Belediye Başkanının belirlenmesi sürecinde mevcut adayımız Hikmet Şenözen’in aday olması yönünde karar vermiştik. İstifa metnimizde ifade de ettiğimiz gibi mevcut adayımızın kendi ekibini oluşturması adına istifamızı sunmuştuk. Biz eski yönetim kurulu kadın ve gençlik kolları olarak mevcut adayımız Hikmet Şenözen’in ve yeni yönetim kurulunun yanında olduğumuzu kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
GEÇEN SENE EVLERİ YANAN KAYIP KADIN BULUNDU
BULDAN'DA YILAN OPERASYONU
BULDAN'DA YILAN OPERASYONU