GÜZELLEŞTİRMENİN İFTAR GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

GÜZELLEŞTİRMENİN İFTAR GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

Her Sene Ramazan Ayı Boyunca Güzelleştirme Düğün Salonunda Hayırseverler Tarafından Halka Açık Olarak Verilen İftar Yemeklerinin Bu Sene de Devam Edeceği Belirtildi.

Reklam
22 Nisan 2019 - 19:32

Buldan'ı Güzelleştirme ve Turizm Derneği Başkanlığı tarafından organize edilen ve Ramazan ayı boyunca her gün bir hayırseverin güzelleştirme düğün salonunda iftar yemeği verdiği gelenek bu sene de devam edecek. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Buldan'ı güzelleştirme ve turizm derneği başkanı Mehmet Yakın; "bir gelenek haline getirmiş olduğumuz ramanan ayı iftarlarımız bu sene de devam edecek. Salonumuzda derneğimizin organizasyonunda ve her gün bir hayırseverimiz tarafından karşılanan iftar menülerini özenle hazırlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. İftar yemeklerimiz herkese açık ve bu hayırdan gerek öğrenciler, gerek iftarını topluca açma zevkini yaşamak isteyenler, gerek de hayırseverlerin davetlileri yani kısaca herkes istifade etmektedir. Bu vesileyle şimdiden herkesin ramazan ayını kutlarım"dedi. 

İftar yemeği vermek isteyen hayırseverlerin dernek sekreterliğine ait 0 530 665 0975 numaları telefondan bilgi alabilecekleri belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI