HATIRA SOKAĞI ÖRNEK OLSUN

HATIRA SOKAĞI ÖRNEK OLSUN

Buldan’da uzun yıllardır tekstil işiyle uğraşan Uzman Tekstil sahibi Ali Uzman özenle dikip yetiştirdiği çiçeklerle Buldan Hatıra Sokağı oluşturuyor.

Reklam
12 Mayıs 2018 - 22:43

Buldan hatıra sokağı ismi verilen sokakta işyerinin önünü çiçeklerle donatan Ali Uzman 4 Eylül Mahallesi Nazım Çelebi Sokakta ( İlçe müftülüğünün olduğu sokak ) bulunan işyerine şehir içi ve şehir dışından alışverişe gelen ziyaretçilerin hem keyifli bir alışveriş yaşamalarını hem de Buldan’la ilgili güzel bir hatıra bırakmak istediklerini belirtti. Uzman gazetemize yaptığı açıklamada devamla ;

bu güzel çalışmanın örnek olmasını diliyoruz. Çiçeklerimizin sayısını daha da artırarak sokağımızı adeta bir çiçek bahçesine dönüştürmeyi hedefliyoruz. Amacımız misafirlerimizi keyifli ve mutlu bir şekilde ağırlayarak İlçemizden ayrılırken iyi izlenim bırakarak ayrılmalarını sağlamaktır. Buldan’ın en iyi şekilde tanıtmaktır. Buraya gelenler ellerinde tekstil ürünleri, arkalarında çiçeklerle  fotoğraf çekilerek Buldan etiketiyle sosyal medya hesaplarında paylaşımlarda bulunuyor bu da Buldan’ın tanıtımı için güzel bir reklam oluyor” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOKAK DÜĞÜNLERİ İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI
SOKAK DÜĞÜNLERİ İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI
BULDAN'IN ÜÇ SOKAĞI DAHA TURİZME KAZANDIRILIYOR
BULDAN'IN ÜÇ SOKAĞI DAHA TURİZME KAZANDIRILIYOR