İL BAŞKANI AKBABA GÜLBAY’A CEVAP VERDİ

İL BAŞKANI AKBABA GÜLBAY’A CEVAP VERDİ

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay’a Cevap Vererek “Kendisi Benim İçin Yok Hükmündedir” dedi.

Reklam
16 Aralık 2018 - 18:08

Partisinden Yeniden Aday Gösterilmeyen Belediye Başkanı Mustafa Gülbay 13 Aralık Günü Denizli Gazeteciler Cemiyetinde Basın Açıklaması Yaparak Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve CHP İl Başkanı Mahir Akbaba’yı Suçlamıştı.

Dün akşam saatlerinde ise CHP İl Başkanı Mahir Akbaba Denizli’de İYİ Parti üzerinden yapılan ittifak ve sonraki süreç için basın açıklaması yaptı. Konuşmasının bir bölümünü de Gülbay’a ayıran Akbaba şu ifadeleri kullandı ;

Sayın Gülbay şahsımla ilgili ne demiş ilgilenmiyorum. Partimin adını, ilkelerini, altı okunu tartışan, partimin logosunu eğip büken ben Cumhuriyet Halk Partili değilim diyen bir kişi benim için yok hükmündedir. Bir kere daha tekrarlıyorum altı adet ilke yazsın peşinden altı kişi gider mi gitmez mi görelim. Basın açıklamasını iki kişiyle yapabiliyorsa sayın Gülbay Buldan’da yok hükmündedir. Kendisi açıklamada bulunmuş iki tane hikaye anlatmış benim soy adımı ve argo bir ifadeyi yan yana kullanmış ben onun soy adını eleştirmeyeceğim argoya da girmeyeceğim zira kötü söz sahibine aittir ve onu bitirir küçültür. Ben bir hikayeyle bu konuyu kapatacağım. Baba kurt yavrularına hayat dersi vermek istemiş onları bir yamaca tepeye götürmüş ovada yaklaşan sürüyü gören yavru kurtlardan bir tanesi baba bunlar nedir demiş onlar kuzudur demiş baba kurt etleri de oldukça lezzetlidir demiş peki şu iki ayak üzerinde yürüyen nedir demiş o demiş insan evladıdır sopası can yakar silahıysa acıtır. Peki şu bize çok benzeyen nedir yavrum o bize çok benzer benzemesine ama hem bizden değildir hem de çok tehlikelidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DOYEG İLE TKDK HİBE DESTEK PROTOKOLÜ İMZALADI
DOYEG İLE TKDK HİBE DESTEK PROTOKOLÜ İMZALADI
ÇEVRECİLERDEN TEPKİ VAR
ÇEVRECİLERDEN TEPKİ VAR