İYİ PARTİ’DEN TÜRKEŞ İSMİNİN PARKA VERİLMESİYLE İLGİLİ...
Reklam

İYİ PARTİ'DEN TÜRKEŞ İSMİNİN PARKA VERİLMESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI

İYİ Parti Buldan Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Tuğrul, Buldan Belediyesi Basın Birimi Tarafından Gazetecilere Servis Edilen Haberle İlgili Açıklama Yaptı.

Reklam
Reklam
02 Kasım 2019 - 14:35 - Güncelleme: 02 Kasım 2019 - 14:48

Buldan Belediyesi Basın Birimi tarafından Denizli basınına bugün servis edilen ve Buldan Duran Çeşmesi mevkine Buldan Belediyesi tarafından yapılacak olan yeni parkın isminin Alparslan Türkeş parkı olacak bildirisi İYİ Parti meclis üyesi Mehmet Tuğrul'un tepkisini çekti; Tuğrul yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi ;

Kamuoyunu Bilgilendirme 

Şahsımın meclisinde bulunduğum Buldan Belediyesinin bugün basına verdiği Merhum Alparslan Türkeş’in parkta ismimin yaşatılması ile ilgili haber bende hem sevinç hem de şaşkınlık yaratmıştır. 

Ekte de sunacağım dilekçede anlaşılacağı üzere Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu isimlerinin ilçemizde yaşatılması ile ilgili İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Mehmet TUĞRUL olarak 18.10.2019 tarihinde resmî teklifini sunmuştum. 

Baştada belirttiğim gibi burukluğum bu teklifi kendilerine mâl edip ismimin kullanılmamasıdır. 

Sevincim ise her ne kadar ismim ve partimin adının kullanılması arkadaşlara zul gelse de ilelebet BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ ve Ülkücü Şehidimiz FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLUNUN isimlerinin ilçemizde yaşamasının ve gelecek nesillere taşınmasına vesile olmanın gururunu nefes aldığım sürece yaşayacağım. 

Bu konuyla ilgili daha geniş bilgi almak isteyen ilgililerde olursa Meclis tutanaklarıyla birlikte daha detaylı bilgi vermeye de hazırım. 

 

Takdir siz değerli kamuoyunundur. 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 

NE MUTLU TÜRKEŞÇİYİM DİYENE ! 

İYİ PARTİ BULDAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ 

MEHMET TUĞRUL  

Tuğrul'un tepkisini çeken ve Buldan Belediyesi Basın Birimi tarafından gazetecilere servis edilen haber ise şu şekilde http://www.buldandogus.com/yeni-yapilacak-parka-alparslan-turkes-in-adi-verilecek/691/

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BULDAN'IN MEYELE GİRİŞİ TRAFİĞE AÇILIYOR
BULDAN'IN MEYELE GİRİŞİ TRAFİĞE AÇILIYOR
BAYRAMDA BULDAN SOKAKLARI BOŞ KALDI
BAYRAMDA BULDAN SOKAKLARI BOŞ KALDI