NÖBETÇİ LOKANTA UYGULAMASI BAŞLATTILAR

NÖBETÇİ LOKANTA UYGULAMASI BAŞLATTILAR

Buldan’da yan yana işyerleri bulunan iki yemek işletmesi tatil yapabilmek amacıyla kendi aralarında anlaşarak nöbet uygulaması başlattı.

Reklam
11 Haziran 2019 - 12:58 - Güncelleme: 11 Haziran 2019 - 13:07

Buldan 14 mayıs caddesi girişinde pide ve simit evi işletmeciliği yapan Hilmi Demirlioğlu ve oğulları Ali ve Arif Cem Demirlioğlu ile hemen bitişiğinde yer alan Mehmet  Tuğrul ve oğlu Burakcan Tuğrul tarafından işletilen ağam kebap salonu tatil yapabilmek için kendi aralarında aldıkları karar doğrultusunda nöbetleşe işyeri açma uygulamasına geçtiler.

 Kendi aralarında anlaşarak böyle bir sistemi hayata geçirdiklerini ifade eden Buldan pide ve simit evi sahibi Hilmi Demirlioğlu ve Ağam kebap salonu sahibi Mehmet Tuğrul gazetemize yaptıkları açıklamada ; uzun yıllardır yan yana bulunan işyerlerimizde gıda sektöründe hizmet vermekteyiz. Aynı sektörde olsak da tatlı bir rekabet ile dostluk, kardeşlik, komşuluk ilişkileri ile dayanışma, saygı gibi kavramlardan asla ödün vermeden hizmetlerimizi itinayla sunmaktayız. İşimiz gereği haftanın 7 günü işyerlerimizi sabah erkenden açıp akşam geç saatlere kadar sürdürerek hem İlçe sakinlerine hem de İlçemize dışarından gelen misafirlere hizmet vermekteyiz. Bu da bizlere tatil yapma ve kendimize vakit ayırma imkanı vermemekte. Birlikte aldığımız karar doğrultusunda en azından iki haftadabir bir gün de olsa tatil yapabilmek için nöbet uygulaması yapmaya karar verdik. Aldığımız karar doğrultusunda her hafta Salı günleri sıra ile işletmelerden bir tanesi kapalı olacak. Böylelikle bizlerde iki haftada bir Salı günleri tatil yapıp dinlenme imkanı bulacağız” dediler.

Alınan karar 11.06.2019 Salı günü Ağam Kebap salonun kapalı tutulmasıyla başlamış oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAYLA GÖLÜNDEKİ KAZA KORKUTTU
YAYLA GÖLÜNDEKİ KAZA KORKUTTU
İÇME SUYU SORUNUNA SONDAJLI ÖNLEM
İÇME SUYU SORUNUNA SONDAJLI ÖNLEM