ÖK VE ÖZKAN’DAN ŞEVİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÖK VE ÖZKAN'DAN ŞEVİK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan ve Nilgün Ök Belirli Aralıklarla Buldan Belediye Başkanı Seçilen Mustafa Fahri Şevik'e Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulundular.

Reklam
15 Nisan 2019 - 18:19

Ak Parti Denizli Milletvekili, Grup Başkan vekili Cahit Özkan ile Denizli Milletvekili Nilgün Ök Buldan Belediye Başkanı seçilen Mustafa Fahri Şevik'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 İlk olarak geçtiğimiz hafta içerisinde Özkan, bugünde Ök Şevik'i ziyaret etti. Milletvekilleri ziyaretlerinde Şevik' başarılar dilerek Şevik'in sunduğu bazı bilgi ve projeler ile ilgili bilgiler aldılar. 

Vekiller "Buldan Belediye Başkanı seçilen Mustafa Şevik'i tebrik ediyoruz. Buldan önemli bir karar vererek takdirini Şevik başkandan yana kullandı. Buldan halkına destekleri için teşekkür ederiz. Görüyoruzki Mustafa Başkan göreve gelir gelmez Buldan'a hizmet etmek için çalışmalara başlamış. Bizlerde kendisine destek için elimizden geleni yapacağız. Buldan'da hizmetlerle anılacak efsane başkan olacağından şüphemiz yok" dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI