ÖZEŞMEN MAZBATASINI ALDI
Reklam

ÖZEŞMEN MAZBATASINI ALDI

Bir Süre Önce Genel Merkez Kararıyla MHP İlçe Başkanlığına Atanan Ahmet Özeşmen Mazbatasını Aldı.

Reklam
Reklam
26 Eylül 2019 - 18:19 - Güncelleme: 26 Eylül 2019 - 18:33

Bilindiği üzere bir süre önce 31 Mart yerel seçimleri öncesinde göreve getirilen Yeşim Çankır'ın yerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Semih Yalçın imzalı belge ile İlçe Başkanlığına Belediye Meclis Üyeliğinden istifa eden Ahmet Özeşmen atanmıştı.

Atama kararının ardından ise yeni başkan Ahmet Özeşmen MHP İl Başkanı Cafer Birtük’ün elinden mazbatasını aldı.

Mazbata törenine MHP İl Başkanı Cafer Birtürk; İl yöneticileri, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hamdi Taşdelen, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

MHP İlçe binasında gerçekleşen mazbata töreninde konuşan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ; “Ahmet kardeşimizi 31 Mart yerel seçimlerinden önce tanıyoruz. Kendisi gerek seçim öncesi gerek seçim sonrası partimiz ve memleketimiz için çok çalışmıştır. İlçe Başkanlığını hak etmiş değerli bir kardeşimizdir. Eminim bu görevi layıkıyla yerine getirecektir. Kendisine ve yönetimine hayırlı olsun der başarılar dilerim” dedi.

MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen ; sayın Genel Başkanımız  Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, sayın Genel Başkan Yardımcısı  Emin Haluk Ayhan bey'e, sayın İl Başkanımız Cafer Birtürk bey'e ve Denizli İl yönetim kuruluna beni ve arkadaşlarımı  MHP Buldan İlçe Başkanlığı görevine layık gördüklerinden dolayı ben ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim. Ben ve arkadaşlarım bu İlçe bu Ülke, bu bayrak, bu vatan için elimizden gelen uğraşı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın "dedi.

Özeşmen başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu ; Salman Yıldız, Mesut Ünlü, Melih Büyükdere, Osman Yangöz, Bayram Taşdöğen, Süleyman Karciğer, Ahmet Sancak, Yaşar Ertan, Mustafa Türcan, Şükrü Ünsal, Oğuz Ekinci, Hüseyin Hamamcı, Hasan Maden, Kenan Çelik, Muharrem Gül, Süleyman Dölen, Şerafettin Aydın, Mustafa İşçioğlu, Mehmet Duman

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MASKE, SECCADE, SOSYAL MESAFE ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ
MASKE, SECCADE, SOSYAL MESAFE ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ
BULDAN'IN MEYELE GİRİŞİ TRAFİĞE AÇILIYOR
BULDAN'IN MEYELE GİRİŞİ TRAFİĞE AÇILIYOR