PAMUKKALE YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİNDEN RADYO YAYINCILARINA ZİYARET

PAMUKKALE YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİNDEN RADYO YAYINCILARINA ZİYARET

Pamukkale Yörük Türkmen Derneği Başkanı İskender Doğan “Denizlinin en büyük sivil toplum örgütü olacağız ”dedi.

Reklam
02 Ekim 2019 - 19:28

Pamukkale Yörük-Türkmen derneği yönetim kurulu başkanı İskender Doğan ve yönetim kurulu üyeleri,Avni Çelimli,Sami Uyaroğlu,Durubey Gerekli,Fatih Küçük,Ali Özdemir  ve kadın kolları Başkanı Sevgi Tuyji’den oluşan yönetim kurulu  Radyo yayıncılar derneğini ziyaret etti.

Ziyarette Yörük Türkmen derneği  sanatçısı,Çamelili ünlü sanatçı Yörük oğlu Şevket  İren Kızılırmak da katıldı.

Ziyarette Radyo yayıncılar derneği başkanı Bülent Çelik,Başkan yardımcısı Metin Akman,yönetim kurulu üyesi Süleyman Gündoğdu yer aldı. Pamukkale Yörük –Türkmen derneği yönetim kurulu başkanı İskender Doğan “Denizlide 7 radyo bir araya gelerek örnek bir birliktelik gerçekleştirdi. Yayıncılık anlamında İnanılmaz bir güç oluşturdular.Biz de Pamukkale Yörük Türkmen derneği olarak bu güçten yararlanmak istiyoruz. Mesajlarımızı,yapacağımız etkinlikleri Radyo yayıncılar derneği ile gerçekleştirmek istiyoruz”dedi.

İskender Doğan “Pamukkale Yörük Türkmen derneği kısa süreli mazisine rağmen çok hızla büyüyor. Derneğimize çok büyük katılımlar var. .Şunu iddia ediyorum 6 ay sonra Pamukkale Yörük Türkmen derneği Denizlinin en büyük sivil toplum örgütü olacaktır ” dedi.

Radyo yayıncılar derneği başkanı Bülent Çelik “Değerli Pamukkale Yörük Türkmen derneği yönetimini ağırlamaktan mutluyuz. Bizler Denizlinin yayıncı kuruluşlarıyız.Sizler de Denizli’nin STK’sısınız. Yapacağınız çalışmalara bu nedenle destek vereceğiz. Medya ve Sivil toplum örgütleri birbirinden ayrılmaz parçadır. Yayıncı kuruluşlar olarak sizlere kapımız her zaman açıktır.Ziyaretiniz için de teşekkür ederiz”dedi.

Daha sonra Pamukkale Yörük Türkmen derneği  sanatçısı Şevket İren Kızılırmak,3 tane Yörük türküsünü ,bağlaması eşliğinde seslendirdi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ İŞLETMECİDEN ANLAMLI DESTEK
GENÇ İŞLETMECİDEN ANLAMLI DESTEK
DENİZLİ'YE ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞI DURDURULDU
DENİZLİ'YE ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞI DURDURULDU