PARKTA BULDUĞU PARANIN SAHİBİNİ ARIYOR

PARKTA BULDUĞU PARANIN SAHİBİNİ ARIYOR

Buldan’da park işletmeciliği yapan Sakıp Polatlı,her yerde parkta buldukları paranın sahibini arıyor. İlk olarak civardaki esnaflara, zabıtaya ve polislere haber verdiklerini belirten Polatlı, tüm girişimlere rağmen paranın sahibini henüz bulamadıklarını söyledi.

Reklam
28 Ekim 2019 - 19:06 - Güncelleme: 28 Ekim 2019 - 20:28

Buldan’da Nuri Akın Parkında ( Yukarı Park ) park çalışanı Fırat Koçyiğit’in çay boşlarını topladığı sırada bulduğu bir miktar paranın sahibi her yerde aranıyor. Parayı bulan Koçyiğit park işletmecisi Sakıp Polatlı’ya durumu bildirince Polatlı’da hemen harekete geçti. Belediye zabıta birimi, çevre esnaflara ve polis ekiplerine haber verilmesinin ardından sosyal medyadan da bulduğu paranın sahibini arayan Polatlı’nın 3 haftadır devam eden mücadelesi henüz sonuç vermedi.

Çay boşlarını toplarken masanın altında duran parayı ilk bulduğunda para toplu bir para olduğu için bankadan çekilmiş de olabilirdi. Bir emeklinin  maaşı da olabilirdi. Bir çocuğun umudu, birinin hastane masrafı, kredi taksiti de olabileceğini düşündüğünü ifade eden park çalışanı Fırat Koçyiğit  ve park işletmecisi Sakıp Polatlı paranın sahibinin bulunması için mücadele veriyor.

BULUNMAZSA MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLAYACAKLAR

Konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Nuri Akın parkı işletmecisi Sakıp Polatlı ; üç hafta önce çalışanım Fırat Koçyiğit saat akşam 9 sularında yanıma gelerek bir miktar para bulduğunu söyledi. Bizde paranın sahibine ulaşması için parkta oturanlara, çevre esnafa, zabıta ve polis ekiplerine haber verip sosyal medyadan da paylaşımlarda bulunduk. Ancak üç haftalık mücadelemiz sonuçsuz kaldı. Buradan bir kez daha çağrıda bulunuyoruz. Yukarı Parkta para kaybeden varsa bize ulaşsın. Paranın bulunması için bir hafta daha bekleyeceğiz eğer yine sonuç çıkmazsa parayı Mehmetçik Vakfına bağışlayacağız. Buradan Barış Pınarı Harekatındaki tüm Mehmetçiklerimize de selam gönderiyoruz dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muammer y......
    3 ay önce
    çok ihtiyacı o***lara Gıdaya......tedaviye ihtiyacı o***lara verilmesini tavsiye ederdim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HEDEF SIFIR ATIK
HEDEF SIFIR ATIK
İYİ PARTİ'DE YOLDAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İYİ PARTİ'DE YOLDAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI