SEÇİLSEMDE SEÇİLMESEMDE GÖTÜRECEĞİM DEMİŞTİ

SEÇİLSEMDE SEÇİLMESEMDE GÖTÜRECEĞİM DEMİŞTİ

Buldan Süleymanlı Mahallesi Muhtarı Metin Uz Sözünü Yerine Getirerek Mahallesinden 25 Kadını Çanakkale Gezisine Götürdü.

Reklam
16 Nisan 2019 - 19:32 - Güncelleme: 16 Nisan 2019 - 19:36

Yayla gölünde restoran işleten mahalle muhtarı Metin Uz 31 Mart yerel seçimleri öncesi mahallesinde seçimleri kazansa da kaybetse de ücretsiz gezi düzenleyeceğini belirtmişti.  

31 Mart akşamı sonuçların belli olmasıyla yeniden Süleymanlı mahallesi muhtarı seçilen Metin Uz dün gece mahallesinden 25 kadın grubuyla Çanakkale’ye gitti. Çanakkale de şehitlikler başta olmak üzere birçok yeri ücretsiz olarak gezdiren Uz ilerleyen günlerde de erkeklerden oluşan grubu yine ücretsiz olarak Ankara’ya götüreceğini belirtti;

Süleymanlı mahallesi muhtarı Metin Uz gazetemize yaptığı açıklamada ; “

seçimlerden önce Süleymanlı halkına kazansam da kaybetsem de toplu olarak Çanakkale’ye ve Ankara’ya götürme sözü vermiştim. Bu doğrultuda Allah tekrar nasip etti ve yeniden muhtar seçildim. İlk icraat olarak köyümüzün kadınlarını Çanakkale’ye götürmeye karar verdik. İlerleyen günlerde de köyümüzün erkeklerini de Ankara’ya Anıtkabir’e götüreceğim. Bu yeni dönemde de çok genç ve dinamik bir ihtiyar heyetimiz var. Köyümüz ile ilgili olarak çok güzel projelerimiz var ve hazır durumda. Allah’ın izniyle görev süremiz boyunca tüm projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GOL KRALI TOKDEMİR BULDAN'IN GURURU OLDU
GOL KRALI TOKDEMİR BULDAN'IN GURURU OLDU
CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI BAŞİŞÇİ OLDU
CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI BAŞİŞÇİ OLDU