"SENDEN İHRACATÇI OLUR" PROJESİ BULDAN’DA TANITILDI

"SENDEN İHRACATÇI OLUR" PROJESİ BULDAN'DA TANITILDI

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından kentte hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı amaçlayan ‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi Buldan’da tanıtıldı.

Reklam
13 Eylül 2019 - 14:39 - Güncelleme: 13 Eylül 2019 - 18:47

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak kentin ihracatının artırılmasını amaç edinen ‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi kapsamında ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı, Buldan Belediyesi Düğün Salonunda düzenlendi. Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı, ihracat girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen; Denizli’de faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlayacak bir programdır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAYLA GÖLÜNDEKİ KAZA KORKUTTU
YAYLA GÖLÜNDEKİ KAZA KORKUTTU
İÇME SUYU SORUNUNA SONDAJLI ÖNLEM
İÇME SUYU SORUNUNA SONDAJLI ÖNLEM