ŞEVİK; HEMŞEHRİLERİMİZLE TEK YUMRUK OLACAĞIZ

ŞEVİK; HEMŞEHRİLERİMİZLE TEK YUMRUK OLACAĞIZ

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ve meclis üyesi Mustafa Mustak ile İstanbul'daki Buldanlıları ziyaret etti. Şevik ve beraberindeki heyet gurbetteki Buldanlıları Buldan festivaline davet etti.

Reklam
13 Haziran 2019 - 23:40 - Güncelleme: 13 Haziran 2019 - 23:51

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ile meclis üyesi Mustafa Mustak İstanbul'daki Buldanlılar ile bağları güçlendirmek ve bu sene 19. düzenlenecek olan Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivaline davette bulunmak amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İstanbul’da ikamet eden Buldanlıları olabildiğince ziyaret ederek Festivale davet eden Başkan Şevik, “Biz ilçe dışında yaşayan hemşerilerimizin Buldan ile bağlarını koparmasını istemiyoruz. Biliyoruz ki onlarda Buldan’ı Buldan’ın güzelliklerini özlüyorlar. İstanbul’da ikamet eden hemşerilerimizin nezdinde, ilçe dışında yaşayan tüm hemşerilerimizi Buldan’a, festivale davet ediyoruz. İstanbulda, tüm Türkiye'de ve Dünyanın birçok noktasında yaşayan hemşehrilerimizle tek yumruk olacağız ” dedi.

Ziyaretlerin ardından Belediye Başkanı Mustafa Şevik ile beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek için Fatih’te açtığı standı ziyaret etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI