ŞEVİK’i TERLETEN TALEPLERİNİ SIRALADILAR

ŞEVİK'i TERLETEN TALEPLERİNİ SIRALADILAR

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik; Buldan Belediye Meclisinde Zor Anlar Yaşadı.

Reklam
03 Mayıs 2019 - 21:31

Tebrik ziyaretlerini kabule devam eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik bugün farklı bir tecrübe yaşadı. Şevik'in bugünkü konukları arasında 5 .sınıf öğrencileride yer aldı.

Buldan Dört Eylül Fehmi Mehmet Şükriye Erensoy Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri, Sosyal Bilgiler dersinde işledikleri Yerel Yönetimler konusu kapsamında Başkan Şevik’i ziyaret etti.

Öğrencileri Buldan Belediyesi meclis toplantı salonunda ağırlayan Şevik temsili olarak meclis üyesi sandalyelerine oturan öğrencilerle birlikte meclis toplantısı yaptı.

Oturumu açan Şevik Belediye, Belediye Meclisinin işleyici ve meclis toplantıları konusunda bilgi verdi.Sonrasında sırasıyla meclis üyesi koltuklarında oturan öğrenciler söz alarak Şevik'e sorular ve taleplerini iletti.

Başkan Şevik'i yönettikleri sorular ve taleplerle bir hayli terleten öğrenciler, bisiklet yolu ve park gibi taleplerde de bulundu.

Daha sonra meclis toplantısını sonlandıran Şevik zorlansa da keyifli bir toplantı geçirdiğini belirterek öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür edip başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GOL KRALI TOKDEMİR BULDAN'IN GURURU OLDU
GOL KRALI TOKDEMİR BULDAN'IN GURURU OLDU
CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI BAŞİŞÇİ OLDU
CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI BAŞİŞÇİ OLDU