SGK İL YÖNETİCİLERİ BULDAN’I ZİYARET EDEREK İFTAR YAPTI

SGK İL YÖNETİCİLERİ BULDAN’I ZİYARET EDEREK İFTAR YAPTI

Denizli Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Baltacı ve İl Müdür Yardımcısı Hülya Han Deniz ve Beraberindekiler Buldan Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ali Baki Gerçeker’in Ev Sahipliğinde Buldan’ı Gezip Sonrasında İftar Yaptı.

Reklam
25 Mayıs 2019 - 22:32

Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanan Mehmet Baltacı ve beraberinde İl Müdür yardımcısı Hülya Han Deniz, Çal sosyal güvenlik merkezi Müdürü Taner Tokaç, Sarayköy sosyal güvenlik merkezi Müdürü Emel Eymür, İl Müdürlüğü şefleri Engin Yıldırım ve Serkan Temiz ile birlikte Buldan’ı ziyaret ettiler.

İlk olarak Buldan sosyal güvenlik merkezi binasını ziyaret eden heyet burada kurum personeli ile bir araya gelerek Buldan sosyal güvenlik merkezi müdürü  Ali Baki Gerçeker’den yürütülen iş ve işlemler hakkında bilgi aldı. İnceleme sonrası İl müdürü Baltacı kurum personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

SGM ziyareti sonrası Buldan çarşısı ve tarihi evlerini dolaşan  heyet akşam saatlerinde ise Buldan sosyal güvenlik merkezi tarafından düzenlenen İftar yemeğine katıldı.

İftar yemeğinde kurum personeli ve aileleri ile bir araya gelen heyet iftarın ardından İlçeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
HASTAHANE, ÖLÜMCÜL SEPSİS'E DİKKAT ÇEKTİ
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI
ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI