SPOR SALONLARIMIZ UZUN ZAMANDIR BAKIMSIZ

SPOR SALONLARIMIZ UZUN ZAMANDIR BAKIMSIZ

Buldan Akın Anadolu Lisesi bahçesi içerisinde bulunan Akın Lisesi Kapalı Spor Salonu ile İlçe Stadyumu içerisinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Buldan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonlarının uzun süredir bakımsız olması vatandaşların tepkisini çekiyor.

Reklam
21 Kasım 2018 - 20:08 - Güncelleme: 29 Kasım 2018 - 10:24

Buldan Akın Anadolu Lisesi bahçesi içerisinde bulunan Akın Lisesi Kapalı Spor Salonu çatı kenar bölgelerinde korumaların zamanla parçalanması sonucu uzun süredir açık vaziyette duruyor. Bu da salonun içerisinde yağmur sularının girmesine sebep oluyor. Yağmur suyu alan spor salonunda da ciddi tahribatlar meydana gelerek kullanılamaz bir hal alıyor.

Yine İlçe Stadyumu içerisinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Buldan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunun ise dış cephesinde meydana gelen tahribatlar ve çevresinde bulunan inşaat malzemeleri sebebiyle kötü bir görünüme sahip durumda.

İlçemizde bulunan Akın Lisesi kapalı spor salonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor salonlarının bakımsız bu halleri vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor. Vatandaşlar bu yerler için “Devletimizin, Buldan’ımızın salonları bu yerlerle bu sorunlarla ilgilenen yok mu ? Her geçen gün kullanılamaz hale gelen bu yerler büyük paralar, güçlükler ve hayırseverlerimizin katkılarıyla yapıldı. Şimdi bakımsız halde olması vicdanımızı yaralıyor. Bir binanın çatı tamiri diğer binanın dış bakımı yapılacak prosedür kısmını bilemeyiz ama ortada büyük bir proje veya büyük bir uğraş da yok buna rağmen bu yerlerin uzun süredir bu halde olmasına anlam veremiyoruz” dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI
İYİ PARTİ AK PARTİ'YE YANIT VERDİ
İYİ PARTİ AK PARTİ'YE YANIT VERDİ