TIR’I SÜNNET ARABASI YAPTI
Reklam

TIR'I SÜNNET ARABASI YAPTI

Buldan'da Elif-Veli Güler Çiftinin Oğlu Osman Poyraz'ın Sünnet Töreninde Tır Sünnet Arabası Oldu.

Reklam
Reklam
15 Eylül 2019 - 20:39

Bugün Buldan'da Belediye toplu konutları parkında gerçekleştirilen sünnet töreninde alışılagelmişin dışında bir durum gerçekleşti. Sünnet çocuğunun babası Veli Güler baba mesleği olan tırcılık dolayısıyla tır’ı oğlu için sünnet arabasına dönüştürdü.


Buldan'da tekstil işiyle uğraşan Veli Güler ve Elif Güler çiftinin oğlu Osman Poyraz için düzenlenen sünnet merasimine çok sayıda davetli katılırken sünnet arabası olarak süslenen Tır'ı gören vatandaşlar önce şaşırdı sonra büyük bir ilgiyle seyretti. Buldan sokaklarında da tur atan TIR yoğun ilgiyle karşılaştı.


Veli Güler Samet Kıyak'a yaptığı açıklamada; tır'ı sünnet arabasına dönüştürme fikri baba mesleği olan ve yıllarca yapmış olduğumuz tırcılık dolayısıyla oluştu. Klasik araba modelinden çıkıp TIR'ı özenle süsleyip arka kısmına da büyük bir Türk bayrağı asarak sünnet TIR’ı yaptık. "Buldan'da sünnet düğünlerinde genel olarak binek araçlar kullanılıyor. Biz de bir değişiklik yapmak istedik. Oğlumuz da biz de unutulmaz bir an yaşadık, mutlu olduk. Oğlum da çok sevdi, sünnet arabası yaptığımız tır'ı görenlerde büyük ilgiyle karşıladı.Bu vesileyle sünnet merasimimize gelen ve bize destek olan herkese teşekkürlerimizi sunarız" dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVİD-19'UN EKONOMİ ÜZERİNE ETKİSİNİ DEĞERLENDİRDİ
COVİD-19'UN EKONOMİ ÜZERİNE ETKİSİNİ DEĞERLENDİRDİ
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ