TURAN MAHALLESİNDE GELENEK SÜRÜYOR

TURAN MAHALLESİNDE GELENEK SÜRÜYOR

Turan Mahalle Muhtarlığı Öncülüğünde ve Hayırsever Mahalle Sakinlerinin Katkılarıyla Her Sene Geleneksel Olarak Devam Eden Aşure Hayrının 6. sı Gerçekleştirildi.

Reklam
04 Ekim 2019 - 19:28 - Güncelleme: 04 Ekim 2019 - 19:41

Turan Mahalle Muhtarı Mustafa Zorlu öncülüğünde 6 yıldır devam eden Turan Mahallesi aşure geleneği genişleyerek devam ediyor.

Turan mahallesi cami önünde gerçekleşen aşure hayrına Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, İlçe Jandarma Komutanı Fahrettin Özçoban, İlçe Tarım Müdürü, Serdal Uğur, Ziraat Odası Başkanı Muammer Al, AYDEM Şefi Mustafa Kurşuncu, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Aşure hayırlarını 6 yıldır gelenek halinde ve her yıl daha da genişleyerek devam ettirdiklerini belirten Turan Mahalle Muhtarı Mustafa Zorlu ; "mahalle muhtarlığımız, mahalle sakinlerimiz ve hayırseverlerimiz ile birlikte imece usulü gerçekleştirmiş olduğumuz aşure hayrımızdan binlerce kişiye ikram ettik. Aşure hayrımıza katılan protokol üyelerimize ve vatandaşlarımıza, ayrıca bu hayırların gerçekleşmesinde emeği geçen, katkıda bulunan herkese teşekkürlerimi sunarım" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ'DE BULDANLI 4 İSME ÖNEMLİ GÖREV
İYİ PARTİ'DE BULDANLI 4 İSME ÖNEMLİ GÖREV
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI BİNLERCE BEĞENİ ALDI
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI BİNLERCE BEĞENİ ALDI