TÜRKİYE GENELİ YILIN AHİSİ BULDAN’DAN SEÇİLDİ
Reklam

TÜRKİYE GENELİ YILIN AHİSİ BULDAN'DAN SEÇİLDİ

Türkiye Geneli 81 İlden Esnaf Katılımcılarla Gerçekleştirilen Ahilik Seçiminde Buldan'da Uzun Yıllardır Tekstil İşletmeciliği Yapan İsmet Efeoğlu Türkiye Genelinde Yılın Ahisi Seçildi.

Reklam
Reklam
02 Kasım 2019 - 14:11 - Güncelleme: 02 Kasım 2019 - 20:31

Her yıl gerçekleştirilen ve esnaflığın simgesi, gururu kabul edilen ahilik ünvanı Denizli Esnaf ve Sanatarlar Odaları Birliği ile  Buldan Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yapmış olduğu girişimlerle Türkiye geneli ahilik ünvanı Buldan'a kazandırıldı.

2017 yılında Denizli genelinde yılın ahisi seçilen Efeoğlu tekstil firmasıyla uzun yıllardır tekstil işletmeciliği yapan İsmet Efeoğlu yaptığı çalışmalarla 2019 yılında Türkiye geneli yılın ahisi seçildi.

Yılın ahisi olarak 29 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen çok sayıda Bakan, milletvekili, bürokrat, müzik ve sanat camiasından ünlü isimlerinde yer aldığı 29 Ekim resepsiyonuna Denizli Esnaf ve Sanatarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve Buldan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Ertekin ile katılan Efeoğlu büyük bir gurur yaşadı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Buldan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Ertekin ; "Türkiye gelenli yılın ahisi onurunu Buldan'a kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Yoğun uğraşlar vererek bu günlere geldik. Bu gurur bu onur hepimizin. Buldan Esnaf Odası olarak çalışmalarımız ve esnaflarımıza olan desteğimiz dün olduğu gibi her zaman artarak devam edecektir" dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVİD-19'UN EKONOMİ ÜZERİNE ETKİSİNİ DEĞERLENDİRDİ
COVİD-19'UN EKONOMİ ÜZERİNE ETKİSİNİ DEĞERLENDİRDİ
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ