ULTRASLAN BULDAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

ULTRASLAN BULDAN'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

UltrAslan Buldan temsilciliği hayırseverler aracılığıyla örnek bir davranış sergileyerek Gülalan Özer Vural İlk ve Orta Okulu'nda eğitim gören öğrencilerin kütüphane, kitap, laminant parke, masa ve sandalye ihtiyaçlarını karşıladılar.

Reklam
01 Mart 2019 - 22:43 - Güncelleme: 01 Mart 2019 - 23:37

UltrAslan Buldan temsilciliği Gülalan Özer Vural İlk ve Orta Okulu için kütüphane ve kütüphane gereçleri temin etti. Kütüphanenin ismini de isminin uzun yıllar yaşaması için koyu Galatasaraylı olan merhum Halil Efeoğlu Kütüphanesi koydular.

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan UABuldan temsilcisi Yüksel Tosun ; "Kardeşlerimize umut olmaya geliyoruz " sloganıyla yaktığımız meşaleyle kardeşlerimizin daha aydınlık yarınlara yürümesine bir nebze olsun destek olabilme ihtimalinin haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz . ultrAslan Buldan olarak ilk kez yaptığımız bu özel projenin ismi de özel olmalıydı. Değerli büyüğümüz ağabeyimiz büyük Galatasaraylı merhum Halil Efeoğlu’nun ismini yıllar boyu yaşatmak istedik ve kütüphanemizin ismini Halil Efeoğlu Kütüphanesi koyduk. Kütüphanemizin yapılmasında maddi manevi desteklerini esirgemeyen tüm hayırseverlerimize, resmi kurum ve kuruluşlarımıza, ultrAslan Buldan ailesindeki abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran ilçe kaymakamımız Sayın Murat Sarı ve İlçe J.Komutanımız Sayın Fahrettin Çoban başta olmak üzere tüm resmi kurum amirlerine, siyasi parti temsilcilerine, Fener Buldan ve Buldan Beşiktaşlılar Derneklerine, sayın Hale Efeoğlu ailesi ile birlikte sayın Perihan Vural ailelerine de minnetlerimi sunuyorum. Bizler artık biliyoruz ki Gülalan Köyü Özer Vural Orta Okulunda umutları olduğumuz yüzlerce kardeşimiz var ve bizler var olduğumuz sürece hiç bir zaman yanlız kalmayacaklar. Yaşasın Galatasaray Yaşasın Tam Bağımsız ultrAslan” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEÇİM VAADİYDİ HAYATA GEÇİYOR
SEÇİM VAADİYDİ HAYATA GEÇİYOR
MAHSUR KALAN KÖPEĞE GECE OPERASYONU
MAHSUR KALAN KÖPEĞE GECE OPERASYONU