VATANDAŞLAR ABARTI EGZOZ VE YÜKSEK SES MÜZİKTEN RAHATSIZ

VATANDAŞLAR ABARTI EGZOZ VE YÜKSEK SES MÜZİKTEN RAHATSIZ

Buldan'da vatandaşların şu sıralar ortak çilesi sokaklarda abartı egzoz ve yüksek ses müzikle dolaşan motosiklet ve otomobil sürücüleri oldu.

Reklam
03 Eylül 2018 - 20:48

Mahalle aralarında gerek erken saatlerde gerekte gecenin ilerleyen saatlerinde hiçbir kurala ve kimseye aldırış etmeden abartı egzoz takılı otomobil ve motosikletler ile yine yüksek ses müzikle gezen taşıtlat vatandaşları çileden çıkardı. Özellikle Yeni Mahalle Belediye Toplu Konutları gibi işlek bölgelerde ve Buldan'ın birçok noktasında kuralsız davranan şahısların verdiği rahatsızlık sebebiyle balkona oturan vatandaşların birbirini duyması nedereyse imkansız hale geliyor. Sıcak havalardan bunalıp gece pencerelerini açmak durumunda kalan vatandaşlar da aynı şekilde yüksek ses müzikle dolaşan şahıslar sebebiyle uykularından oluyorlar. Konuyla  ilgili gazetemize gelerek şikayette bulunan vatandaşlar şu açıklamalarda bulundular; " taşıtlarına abartı egzoz takan şahıslardan bıkmışken birde erken saat geç saat dinlemeden gece yarılarına kadar taşıtlarından yüksek ses müzik açarak dolaşan şahısların verdikleri rahatsızlığa artık bir müdahale edilsin istiyoruz. Gürültüden balkonumuzda oturamadığımız gibi sıcak havada pencereler açık yatamaz olduk. Çoluk çocuk, yaşlısı genci herkes bu durumdan şikayetçi.Buldan'da kural tanımamazlık yapan bizleri rahatsız edenlere gerekli uyarı ve işlemlerin yapılmasını istiyoruz. Artık geceleri sıçrayarak uyanmaktan ve yanımızdan aracının egzozunu bağırta bağırta geçen sorumsuzlardan bıktık. Yetkililerden  bir an evvel duruma el atmalarını bekliyoruz" dediler. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mert tekin
  1 yıl önce
  Ama vatandaşların sürekli sız***ıp söylenmesiyle de olmuyor bu işler,herkesin birlik olup ilgili yerlere gerekli başvuru ve şikayetleri de yapıyor olması gerekiyor,Hastası bebeği o*** insanlar var,YAZIK.
 • Murat ekinci
  1 yıl önce
  14 mayis caddesine set yapilsin bu nedir ya ralli pistine cevirdiler arabalar biyandan motorsiklet biyandan kime gidecegimiz muamma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOKAK DÜĞÜNLERİ İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI
SOKAK DÜĞÜNLERİ İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI
BULDAN'IN ÜÇ SOKAĞI DAHA TURİZME KAZANDIRILIYOR
BULDAN'IN ÜÇ SOKAĞI DAHA TURİZME KAZANDIRILIYOR