Reklamı Geç
YENİCEKENT’TE ZABITA VE EMLAK SERVİSİ HİZMETE GİRDİ
Reklam

YENİCEKENT'TE ZABITA VE EMLAK SERVİSİ HİZMETE GİRDİ

İlçemiz Yenicekent Mahallesine Zabıta-Emlak-Tahsilat Gibi İşlemlerin Gerçekleşeceği Buldan Belediyesi Hizmet Birimi Kuruldu.

Reklam
19 Şubat 2020 - 18:58 - Güncelleme: 19 Şubat 2020 - 19:45

Büyükşehir statüsüne girilmeden önce Belediye olan Yenicekent Mahallesine Belediye hizmet birimi kuruldu.Zabıta, emlak ve tahsilat birimlerinin yer aldığı hizmet binasında 7 personel görev yapacak.

Konuyla ilgili Buldan Belediyesince yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Belediyemizin Yenicekent emlak bürosu hizmete girdi. Yenicekent ve buraya yakın Oğuz, Osmaniye, Bölmekaya, Doğan gibi çevre mahallelerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla açılan Yenicekent İrtibat ve Zabıta Hizmet Bürosu’na emlak tahsilat birimi de eklendi. Yaklaşık 7 personelimizin görevlendirildiği Buldan Belediyesi Hizmet Bürosu,  Yenicekent ve çevre mahallelerine hizmet verecek. Artık, çevre temizlik ve emlak vergisi gibi ödemeler Yenicekent’te kurulmuş olan hizmet birimimizde de yapılabilecek" denildi.

Yenicekent mahallesi sakinleri de İlçe merkezine gitmeye gerek kalmadan bazı işlem ve taleplerimizi iletebileceğimiz bir birim oluşturulmasından memnuniyet duyduklarını belirterek başta Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik’e, zabıta müdürü Hasan Ertan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz" dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
BULDAN'DA ECZANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI
DENİZLİ VALİLİĞİ AÇIKLADI